مدرس خصوصی زبان آلمانی در تهران

آموزش خصوصی زبان آلمانی در تهران کتاب منشن مکالمه سطح مقدماتی سطح متوسط A1 A2

مدرس خصوصی زبان آلمانی در تهران

آموزش خصوصی زبان آلمانی در تهران کتاب منشن مکالمه سطح مقدماتی سطح متوسط A1 A2

مدرس زبان آلمانی

مدرس خصوصی زبان آلمانی در تهران
آموزش خصوصی زبان آلمانی در تهران کتاب منشن مکالمه سطح مقدماتی سطح متوسط A1 A2

 

زایمان در آلمان - مدرس زبان آلمانی

اگر شما برای زایمان در آلمان و تولد فرزند در آلمان برنامه ریزی کرده اید، تبریک می گوییم! زیرا سیستم مراقبت بهداشتی و شرایط زایمان در آلمان و تولد فرزند بسیار توسعه یافته و از لحاظ مراقبت های بالینی و سازمانی بسیار مناسب است تا اطمینان حاصل شود بهترین نتایج ممکن برای والدین و نوزادان آنها در آلمان حاصل می شود.

زایمان در آلمان

برای زایمان در آلمان اگر شما یک فرد مقیم در آلمان هستید، باید برای یک طرح بیمه بهداشتی آلمان ثبت نام کنید تا هزینه های آن تحت پوشش قرار گیرد. اگر شما همچنین در آلمان مشغول به کار هستید و هزینه طرح تامین اجتماعی آلمان را پرداخت می کنید، شما واجد شرایط درخواست مرخصی زایمان در آلمان برای والدین هستید. نقطه اصلی تماس در دوران بارداری شما در آلمان، جامعه مامایی است، که با یک تیم از ماماها، پزشکان عمومی، متخصص زنان و دیگر کارکنان بیمارستان هماهنگی می کند. ماما فردی است که از طرف شما قرار ملاقات ها را هماهنگ می کند و آزمایش ها را بررسی می کند.

تولد فرزند در آلمان

در صورتی که والدین آلمانی نباشند، فرزند متولد شده در خاک آلمان به طور خودکار ملیت این کشور را دریافت خواهد کرد، همچنین با توجه به اینکه حداقل یکی از والدین به مدت هشت سال در آلمان زندگی کرده باشد یا دارای حق اقامت دائم در آلمان باشد، نیز اقامت را دریافت خواهد گرفت.

جامعه مامایی شما یک قرار ملاقات زایمان در آلمان برای شما فراهم می کند که توسط مشاور بیمارستان دیده می شود. در این قرار ملاقات از شما خواسته خواهد شد که پروسه ثبت نام بیمارستان را تکمیل کنید، که معمولا 45 دقیقه طول می کشد. این مهم است زیرا به شما اجازه خواهد داد که به هنگام تولد در آلمان، به طور مستقیم به بخش زایمان بروید. در بیمارستان مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

زایمان در آلمان

پرونده زایمان در آلمان
پرونده سلامت کودک برای ثبت اندازه گیری های نوزاد، آزمایشات و نتایج آزمایش
گواهی تولد شما (قابل توصیه)
گواهی ازدواج (توصیه، اگر قابل اجرا باشد)

گواهی تولد فرزند در آلمان

باید بدانید که در آلمان، بیمارستان ها به زودی پس از زایمان در آلمان و تولد نام نوزاد را از شما می پرسند که برخلاف بسیاری کشورهای دیگر است. در آلمان، بیمارستان ها تعداد زیادی از آزمایشات را برای نوزادان انجام می دهند، تا نقایص یا ناهنجاری ها را تشخیص دهند. به طور کلی، پس از داشتن یک کودک در آلمان، مادران تا 5 روز پس از تولد در بیمارستان بستری می شوند. قبل از رفتن به خانه، شما باید گواهی تولد (Geburtsmeldung) را دریافت کنید تا بتوانید فرزندتان را در آلمان ثبت کنید، که قانونی است. شما می توانید این مدرک را از دفتر امور اداری آلمان در بیمارستان بگیرید.

زایمان در آلمان

مرخصی زایمان در آلمان

آلمان مشتاق است که والدین را برای داشتن کودکان تشویق کند، به عنوان راهی برای مقابله با مسائل کمبود جمعیت.  پدر یا مادری که کار خود را قطع می کند تا کودک خود را بزرگ کند، 67 درصد از درآمد خالص خود را دریافت می کند (تا 1800 یورو در هر ماه). والدین همچنین حق قانونی دارند تا کار را ترک کنند. در این زمان والدین می توانند کمک مالی ماهانه را از دولت دریافت کنند.

منبع: www.estahbanaty.org

اینستاگرام

مدرس زبان آلمانی  13 10 022 0992 

لطفا نظرتان را در قسمت پایین درج بفرمایید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی